Pārmaiņas Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas pirmsskolas grupiņās

Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas pirmo stāvu apdzīvo pirmsskolas grupiņu audzēkņi, kuri aizvadītajā nedēļā piedzīvoja ko skaistu. Bērni kopā ar skolas vadību un firmas "Ase" strādniekiem svinīgi atklāja kādu nelielu, bet svarīgu telpu. Necilās ģērbtuves vietā izveidota gaišos toņos krāsota pirmsskolas vecuma bērniem piemērota sanitārā telpa, kas ir liels solis uz priekšu turpmākiem labiekārtošanas darbiem.

"Šodien mēs atklājam mūsu jauno telpu, kuru apmeklēsim vairākas reizes dienā. Tā ir neliela, taču ļoti svarīga. Šī ir sanitārā telpa ar piemērota augstuma izlietnēm, zēnu un meiteņu tualeti un dušu, kā arī spoguli. Tā ir viena no jūsu dzīves telpām. Varam kopā priecāties, ka šis stāvs kļūst aizvien skaistāks," atklāšanā klātesošos uzrunāja Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas direktore Inese Raiskuma.

Septiņus gadus veco Laini Aleksējevu visvairāk iepriecināja skaistais spogulis, pie kura varēšot pucēties. "Arī priecīgās krāsas man patika. Agrāk tik skaisti nebija," kautrīgi nosaka Laine.

Jaunā telpa tapusi ātri un kvalitatīvi. "Budžets tika apstiprināts marta sākumā, un jau 7. aprīlī mēs atklājam sanitāro telpu. Liels paldies jāsaka skolas saimniekam Guntaram Ozoliņam, kurš visu izplānoja, Andrim Lankam un viņa vadītajam SIA "Ase" kolektīvam un, protams, Smiltenes novada domei, ka viņi akceptēja ideju un piešķīra līdzekļus, lai varētu rīkoties," pateicas I. Raiskuma.

Sanitārās telpas iekārtošana ir viens no soļiem uz kaut ko vairāk. Pavisam drīz plānots labiekārtot gaiteni un izveidot guļamtelpu, kas šobrīd atrodas citā skolas daļā. Jaunu guļamtelpu pirmsskolas vecuma bērniem iecerēts ierīkot līdz rudenim. Šobrīd Trīs pakalnu pamatskolā atrodas trīs pirmsskolas grupiņas, kuras pavisam apmeklē 52 bērni.

"Šis ir pietiekami nopietns ieguldījums, lai viss atbilstu noteiktajām prasībām. Ceru, ka spēsim samazināt rindu uz pilsētas bērnudārzu. Mēs strādājam pie tā, lai šī māja vienmēr būtu pilna ar bērniem," saka skolas direktore.

 

Portāls Ziemeļlatvija.lv 13.04.2011 skatīt pilnu rakstu